KONST / Litografier / Färglitografi 13292445
nr 1329 2445
Carsten Engström
(1941-2004), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 107/200. Motivet: 54x40cm
Carsten Engström, svensk målare född 1941, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 25 maj 2020
kl 18:48:41
450 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
700 kr
Carsten Engström
Läs mer om Carsten Engström